Robotické obráběcí a svářecí stroje

Robotické obráběcí a svářecí stroje

Robotické svařování

Univerzální robotické svařovací pracoviště

 

Robotické svařování
Robotické obrábění

Ideální volba pro velké obrobky

 

Robotické obrábění
Robotické broušení

Rychlý, bezpečný a stabilní proces

 

Robotické broušení
Robotické řezání

Klasické 2D i 3D řezání s velkým rozsahem

 

Robotické řezání
Robotické lakování

Aplikace za použití kolaborativních robotů

 

Robotické lakování
Přesné robotické obrábění

Kombinace CNC a robotických technologií

 

 

Přesné robotické obrábění

Svařovací robotické pracoviště

Naše koncepce robotických pracovišť je dělaná ze stavebnicového systému, tak aby bylo možné je upravit přímo na požadavky zákazníka. Zároveň je robotické pracoviště dostatečně universální tak, aby nebylo pouhou jednoúčelovou aplikací, ale bylo jí možné použít pro velké množství dílů.

Více o robotickém svařování zde

Robotické obrábění

Naše stroje umožní zákazníkovi s robotem pracovat téměř jako s klasickým CNC obráběcím strojem. Robotické obrábění je méně přesné, tuhé a výkonné než klasické CNC stroje, oproti tomu je vhodné na velké obrobky, kde nemáme požadavky na vysokou rozměrovou přesnost, tedy na klasickou jemnou mechaniku se nehodí, naopak na tvarová lůžka, skořepiny, formy pro pryskyřice atd jsou ideální volbou. 

Více o robotickém obrábění zde

Robotické broušení

Velkou schopností robotů je možnost odečítat sílu nástroje a přizpůsobovat jim trajetorii nebo rychlost. Tedy do této doby výhradně lidská práce může být nahrazena rychlejším, bezpečnějším a stabilnějším procesem jako je právě robotické broušení.

Více o robotickém broušení zde

Robotické řezání

Díky všem výše vypsaným aspektům je aplikace řezání často nabízeným řešením. Umožňuje řezání jak 2D (klasický jobshop), tak 3D s velkým rozsahem. Robotické řezání je budoucností dělení materiálu.

Více o robotickém řezání zde

Robotické lakování

Pro aplikace robotické lakování využíváme výhradně kolaborativní roboty a to z toho důvodu, že rychlosti a nosnosti jsou zcela dostačující. Ale zároveň je velká úspora ceny za bezpečnostní prvky a schopnost rychlého učení programu a seřízení.

Více o robotickém lakování zde

Přesné robotické obrábění

Jedná se o zcela novou technologii, která mění standardy. Naše robotické rameno pro přesné technologie je kombinací robotických a CNC technologií. Oproti robotům se vyznačuje daleko vyšší přesností a tuhostí, oproti CNC se vyznačuje menší zástavbou a nižší cenou.

Více o přesném robotickém obrábění zde

 

Kontaktujte nás